Jdi na obsah Jdi na menu
 


Všechna mláďata z vrhu B jsou už u nových majitelů , momentálně nejsou žádní křečci na nabídku.

Více v rubrice Odchovy - je tam samostatná fotka každého mláděte.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Mishku

(Kamufláž, 30. 5. 2009 15:22)

Medvědí, syrský - to je jedno. Jedná se o úplně stejný druh. Kdysy se jim říkalo i Křeček zletý - dnes je to barva. Pandí je vlastně černý páskovaný.

medvědí-syrský

(Mishka, 19. 4. 2009 18:18)

Ahojky chtěla bych se zeptat jestli křeček medvědí dlouhosrstý a křeček syrský dlouhosrstý jestli je to jeden a ten samí druh nebo ne??? díky

omyl

(Colombo, 28. 11. 2008 16:13)

Chcel som vás len upozorniť na omyl. Pri škrečkovi mounthy hamster dale máte,že je čokoládový sobolí. Nieje na ňom nič čokoládové. T by musel byť bbeeU a to nieje. čokoládových škrečkom chová iba Chs Riky a aj tá mala ešte len jeden čoko vrh. Je to obyčajná sobolia. čoko sobolia vy zeraá úúúplne inak.

jania..

(www.zverinec-jania.estranky.cz, 16. 6. 2008 7:23)

A co vlastně ty a zajemci?

jania

(www.zverinec-jania.estranky.cz, 16. 6. 2008 7:22)

Ahojky:-) Na kralicky uz mam tři zájemce:-) Všichni sou super :-) Jeden pán má teď v předvícviku slepeckýho pejska a s králíčkem bude bydlet i morče což bude fajn :-) Ja mam taky morče s kralikem :-) A jeden kluk ma kralicka pro svoji slečnu a už se tu byl podivat i se svou mamou a braškou a byli moc milý :-) No a ten třetí to je nějaká známá mého příbuzného (Bude ho mít pro svoje dítě za vysvědčení) No a bratranec jak má malý pískomily (Já mu pro ně sháním majitele) protože se v tom už nějak orientuju.Tak na ty mam zajemce na vsechny :-) Jsou na www.piskomil1.estranky.cz kdyby ses chtěla podivat :-)