Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kontakty na mě : e-mail :    Hamster-Dale@seznam.cz

mobil :    737 022 771

 okres Karviná

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jania..

(www.zverinec-jania.estranky.cz, 20. 6. 2008 17:43)

Tak ty křečci sou boží :-) http://kristulllinnka.rajce.idnes.cz/Vrh_A/#ysc_7_.JPG tahle fotka je nádherná :-) Uplně bych ho sežrala :-) Nechceš je ještě jednou nafotit zvlášt? Jako teď jak jsou větší :-) Třeba s nějakou dekorací :-) Jak to dělají Chs :-D A kolik už máš teda zájemců? :-) Já pořád tři. Ale možná si jednoho králíčka vezme sousedka do králíkárny.. :-) Měl by se tam dobře.. :-)

Město

(Jana, 15. 6. 2008 15:48)

Díky za okres. Bydlíš daleko, škoda :o( Jsem z Brna.

Město

(Jana, 14. 6. 2008 20:59)

Měla bych o jednoho zájem, ale nikde nevidím, odkud jsi. Napiš někam aspoň kraj. J.

jania..

(www.zverinec-jania.estranky.cz, 11. 6. 2008 19:12)

Jéé oteviraj očíčka ju? :-) Já bych si taky vzala od tebe miminka kdyby jsi nebyla tak daleko :-) Inzeráty dávám všude kde to jde :-) Snad se mi to podaří.. Ale u prvního vrhu už jsem touhle dobou měla na všechny králíčky zájemce.. Nevím jak je to možný :-( Mno ale pořád sháním :-) Občas mi někdo napíše.. Snažim se :-) Jinak ty křečátka sou nádherný :-)

jania..

(www.zverinec-jania.estranky.cz, 10. 6. 2008 17:45)

Sou miloučkatý:-)A kolik by si vzal krečků?A jakýho pohlaví?Tyo já vůbec nemůžu nikoho sehnat na králíčky:-(

jania..

(www.zverinec-jania.estranky.cz, 9. 6. 2008 17:05)

Jejich fotky na stránkách nejsou aktuální. Teď už koukaj :-) Jdu tam dát nějaký nový :-)

jania..

(www.zverinec-jania.estranky.cz, 9. 6. 2008 17:03)

To jo je škoda, že bydlíš tak daleko a ty králíčci jsou uplně ťuťu :-D Už papkaj seno a granulky někdy i kůrku od melounu a bumbaj z pítka a tak :-) V tomhle věku jsou nejroztomilejší :-)

jania..

(www.zverinec-jania.estranky.cz, 9. 6. 2008 16:59)

To mě vážně mrzí, že umřeli :-( Já králíčky brala do ruky už třetí den a hned první jsem se koukala kolik jich je. Ona mi věřila a nijak jí to nevadilo :-) Tak je nafoť a mimochodem ty tvoje stránky jsou fakt krásný :-) Ta úvodní strana a všecko :-) Fakt se ti to vede :-) Zatím :-)

jania..

(www.zverinec-jania.estranky.cz, 9. 6. 2008 10:38)

Ahojky, tak králíček už je v pořádku uplně už ho zase nerozeznám od odstatních :-D A s tím mláďátkem je mi to líto :-( Takže jich je 11? To je škoda mno :-( Chudáček malinkej :-(

jania..

(www.zverinec-jania.estranky.cz, 7. 6. 2008 20:21)

Tak kralíček je na tom dobře :-) Rozhodně líp. Tak snad to bude uplne OK :-)

jania..

(www.zverinec-jania.estranky.cz, 7. 6. 2008 11:24)

Ach jo :-( Moje osmiletá sestřička dneska omylem šlápla na králíčka (je z toho vážně v háji pořád brečí) Kralíček je zatím naživu.Ale začal hrozně vřeštět a škubat se.Daly jsme ho do klece a pořád si drbe hlavičku.nejdřív ležel sám ale ted už je u ostatních.Asi ma zlomenou nějakou kost a bolí ho to :-(Nejvíc mě štve, že v sobotu veterinář neordinuje. Teda žádný v našem okolí.Když to do pondělí bude v pořádku, tak tam s králíčkem zajdu :-( Bojím se o něj :-(

jania..

(www.zverinec-jania.estranky.cz, 7. 6. 2008 9:28)

Ahojky, zatím mám dva zájemce.Jednu kamarádku mojí malý sestřičky a nějakou paní přes mého příbuzného. Ale králíčků je šest :-( No snad to nějak zvládneme :-) Jinak mám novýho pískomilka černobílýho :-) Včera jsem si pro něj jela. Co nejdřív ho dám na moje stránky do "Naše zvířata" :-) A ty nafoť prcky zvlášt aby si o ně lidi mohli říkat :-)

jania..

(www.zverinec-jania.estranky.cz, 4. 6. 2008 20:06)

Aha aha :-) No oni sou nádherní, ale není o ně takovej zájem :-( Ty už máš nějaký zájemce na křečky? :-) A zkus ty fotky dávat do příspěvků neubírá to místo :-) Pápa :-D

jania..

(www.zverinec-jania.estranky.cz, 4. 6. 2008 8:53)

A jaká je ta barva sobolí? Já jsem alergocká snad na všechno co kvete (pyl) pak asi taky na chlupy. Mám toho hodně :-( Dneska kvůli tomu nejsem ve škole. Fakt mě to dycky skolí..A s tou barvou mích králíčků to je zvláštní. Ale myslim, že to bude tím, že když je jejich tatínek vyšlechtěnej (Durýnskej) a jejich maminka má taky zvláštní barvu (Modrošedou) tak ty mimča jsou prostě obyč :-D Geny dělaj svoje.. :-D A já mám paměť na stránkách v pohodě. Myslíš paměť na fotografie? Pokud je davaš do Fotogalerie tak ti to paměť ubírá ale já ty fotky dávám spíš do článků a to je v pohodě :-) Tak zase písni :-) Jo a ty tvý křečci sou krásný :-)

jania..

(www.zverinec-jania.estranky.cz, 31. 5. 2008 18:32)

Tak to je super :-) Já už mám na stránkách fotky králíčků :-) A jsou užasný :-) Dneska začínají vidět. :-) jeden už rozlepuje očko :-D a co ty tvoje míma? na prázdniny se samožřejmně těším, už se koupeme v bazénu :-D Akorát mě teda fakt točí moje alergie :-( pořád pšíkám a smrkám skoro ubec se nevyspim. A jak se těšíš ty? :-)

jania..

(www.zverinec-jania.estranky.cz, 28. 5. 2008 7:08)

Téda tak to je super :-) 12 prťousků ♥ Myslíš, že je všechny ukojí? :-)

jania..

(www.zverinec-jania.estranky.cz, 27. 5. 2008 14:43)

Ahoj, tak králíčci budou nejspíš zase černý. Je jich teda šest a sou uplně milý :-)Jsou jim 4 dny..

jania..

(www.zverinec.jania.estranky.cz, 25. 5. 2008 13:59)

Ahá :-) Tak to jsem zvědavá s tebou :) Pořád nic? :-)

jania..

(www.zverinec-jania.estranky.cz, 24. 5. 2008 7:10)

Ahojky,
Takže ty teď máš jen Montyho a Kailu? A s kým čeká Kaila mimka? :-) Jo mám novinku :-P Mám šest malejch králíčkůů :-)Narodili se včera přes noc. A s tim centrem a seznamem to nechňápu :-D

jania..

(www.zverinec-jania.estranky.cz, 22. 5. 2008 15:05)

A jak si to udělala s tim centrem a seznamem? :-) Že tam máš stránky? Porad prosím